Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як харків'яни святкували Різдво в Антарктиді

Фото: Национальный антарктический научный центр/ Facebook.
На українській антарктичній станції "Академік Вернадський" колядки полярникам "співали" пінгвіни.

На столі була традиційна кутя, а ось до каплиці на станції потрапити не вдалося. Вхід засипало снігом.

Українські зимівники на станції "Академік Вернадський" також святкують Різдво. Цей рік не став винятком. На полярників чекав святковий обід із традиційними стравами, які приготував кухар. Це допомогло відтворити домашню атмосферу, за якою полярники встигли скучити. Про це повідомляє Національний антарктичний науковий центр на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні всю команду чекав святковий різдвяний обід і звичайно "колядники" Їхню роль на станції виконують пінгвіни, яких на нашому острові кілька тисяч, і всі вони постійно голосно кричать. На Різдво полярники жартують, що колядки їм співають пінгвіни", — розповіли в НАНЦ .

А от потрапити до каплиці святого Володимира, розташованої на станції, не вдалося. Вхід був засипаний снігом. Цього року там рекордні кучугури. Рівень снігу — три метри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'янин розповів, як оселився в Антарктиді

Нагадаємо, у складі антарктичної експедиції 2021-2022 років троє харків'ян: геофізики Богдан Гаврилюк, Ян Бахмат та біолог Антон Пуговкін.

Як писав KHARKIV Today, на Новий рік до полярників із Харкова приїхали Санта-Клауси з кавунами. На українській антарктичній станції "Академік Вернадський" зустріли перший загін сезонної експедиції. Її учасники вирушили з Києва 5 грудня. Вони привезли колегам свіжі овочі та фрукти, які закінчилися на "Вернадському" ще кілька місяців тому.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.