Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Лозовій печуть паски для військових на передову

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Випічкою займаються волонтери та лозівські господині.

У храмах Лозівської громади розповідають про безпеку під час Великодня.

У Лозівській громаді випікають паски для ветеранів, почесних громадян, пенсіонерів, малозабезпечених людей та українських захисників, які зараз перебувають на передовій. Про це повідомив мер Лозової Сергій Зеленський.

"Зараз спільно з волонтерами, соціальними партнерами, лозівськими господинями готуємо паски для наших ветеранів, почесних громадян, самотніх літніх людей, сімей, які залишилися без дому або опинилися у складних життєвих обставинах. Намагаємося зробити все можливе, щоб усі відчули сімейне свято навіть під час війни. Готуємо святкові подарунки також для наших захисників, які на передовій", — сказав Зеленський.

За його словами, зараз рятувальники проводять профілактичні бесіди зі співробітниками та настоятелями храмів щодо безпеки на Великдень під час війни. Жителі можуть не приходити до храмів – служба транслюватиметься на телеканалах.

"Будьте уважні та обережні у місцях масового скупчення. Якщо у вас немає можливості відвідати храми, зможете переглянути святкову службу на центральних телеканалах", — пояснив Сергій Зеленський.

Як писав KHARKIV Today, співробітники 53 дитячих садків міста Черкаси спекли для харків'ян, які живуть під обстрілами, 3000 пасок. Гуманітарний вантаж готується до відправлення.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.