Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові пройде Марш жіночої солідарності

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Захід організовують на підтримку жінок на передовій пандемії.

Харків'янки вийдуть на вулиці, щоб підтримати і заохотити одна одну в боротьбі за свої права.

У понеділок, 8 березня, в підтримку жінок в Харкові відбудеться Марш жіночої солідарності. Учасники вийдуть на вулиці нашого міста вшосте. Цього року — на підтримку жінок, які борються з пандемією, щоб надихнути, підтримати і заохотити одна одну в боротьбі за свої права. Організовує захід громадська організація "Сфера".

"Через купу стереотипів і упереджень щодо жінок на початку пандемії вони перші піддавалися звільненню, на них покладали відповідальність з догляду за дітьми, літніми і хворими родичами. А за даними Державної служби статистики за 2018 рік у сфері охорони здоров'я в Україні жінки взагалі складають 82% від загальної кількості співробітників. Крім того, в медичній сфері залучено багато жінок старше 60 років, які в умовах пандемії COVID-19 потрапляють в групу ризику. Така статистика свідчить про те, що жінки, які працюють в сфері охорони здоров'я, піддаються більшому ризику зараження COVID-19. Жінка виявилася на передовій пандемії. Саме тому ми виходимо на підтримку цих жінок", — розповіли організатори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кому зробили перше щеплення від коронавірусу в Харкові

Вони пропонують приєднуватися до заходу. Хода розпочнеться о 14:00 8 березня від Палацу дитячої та юнацької творчості (біля станції метро "Університет"). Учасники Маршу жіночої солідарності пройдуть вулицею Сумською до площі Конституції.

У "Сфері" просять приходити на захід з плакатами, гучним голосом і натхненням, але без політичної символіки. Під час маршу вони закликають дотримуватися соціальної дистанції і наполягають на використанні масок, а також на місці просять прислухатися до інструкцій волонтерів.

Нагадаємо, в 2020 році на марш вийшли більше 500 харків'янок та харків'ян. В руках вони тримали плакати з написами "Різні, але рівні", "Місце жінки всюди". Вони скандували: "Вільна жінка — вільна країна", "Давай, Харків, права замість парків", "Нас не треба захищати, на нас не треба нападати".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.