Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Син спонсорів Шарія у Харкові долучився до батальйону "Монако"

Фото: скрин.
Кацуба-молодший зустрівся на Лазуровому узбережжі Франції із колишньою дружиною.

Олександр Кацуба, сім'я якого працювала на Шарія у Харкові, був помічений у Монако.

Кореспондент "Української правди" Михайло Ткач побачив Кацубу-молодшого в аеропорту Монако, куди той прилетів чартерним літаком із Кишинева (Молдова). 15 березня 2023 року Олександр Кацуба вийшов із VIP-терміналу і підійшов на паркінг до Мерседесу еліт-класу не один, а з супутницею. Вони залишають валізи в автівці і, посміхаючись, віддаляються. Жінка поруч із Кацубою - його колишня дружина Тетяна Гузенко, з якою він офіційно розлучився ще у 2016 році.

1
Кацуба і Гузенко на паркінгу у Монако. Фото: скрин.

Наступного дня пару Кацуба-Гузенко розслідувач побачив уже біля ресторану La Môme Monte-Carlo. Ту ж саму автівку підігнали прямо до дверей ресторану, за кермо сів Кацуба. У коментарі Михайлові Ткачу Олександр Кацуба повідомив, що "виїжджав за кордон на закупівлю автівок для ЗСУ і заїхав до дітей".

Згодом Тетяна Гузенко, із якою фіктивно розлучився Кацуба під час гучного корупційного розслідування, засвітилася на фото з дня народження екс"Віагри" Санти Дімопулос, який та святкувала у травні в Монако.

1
Тетяна Гузенко (друга зліва) на вечірці Дімопулос у Монако. Фото: соцмережі.

Нагадаємо, сім'я Кацуб була замішана в одній з найбільших корупційних афер в Україні, пов'язаних із "вишками Бойка". У 2012 році Олександр Кацуба став заступником голови правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", а у 2016 році він був заарештований під заставу 450 мільйонів гривень. Кацуба був звинувачений у вчиненні кримінального правопорушення за статтями 255 (створення злочинної організації) та 191 (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. У ході слідства було встановлено, що Кацуба причетний до присвоєння коштів "Нафтогазу" на суму 449,9 млн грн. Пізніше він пішов на угоду зі слідством 

Сім'я Кацуб була головними спонсорами партії Шарія у Харкові. Мати Кацуби, Наталія Гордієнко, була кураторкою "Партії Шарія" у Харкові і володіє однією з найприбутковіших "швидкогрошових" контор України MyCredit.

Як писав KHARKIV Today, гроші "Партії Шарія" надходили від дев'яти фірм, пов'язаних з династією Кацуби.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.