Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Суддів звуть у відрядження до Харкова

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Шукають п'ятьох служителів Феміди.

Вакансії суддів є у Київському районному суді Харкова.

У Державній судовій адміністрації України порахували, що в суді надлишковий рівень навантаження на служителів Феміди. У Київському районному суді Харкова 20 штатних посад суддів, сім з них вакантні. Про це повідомили на порталі "Судова влада".

У Державній судовій адміністрації України вважають, що відрядження п'яти суддів терміном на один рік дозволять врегулювати навантаження і зробити умови для доступу до правосуддя у цьому суді належними.

Згідно з рішенням від 8 червня 2021 року №1270 / 0 / 15-21 Вища рада правосуддя оголосила про початок процедури відрядження п'яти суддів до Київського районного суду Харкова з судів того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківський суддя-дебошир став адвокатом

Служителі Феміди, які хочуть відправитися у відрядження, повинні протягом десяти днів (з дня оголошення про початок процедури відрядження суддів) подати до Вищої ради правосуддя відповідні документи. Їх потрібно подавати особисто до Вищої ради правосуддя за адресою: Київ, вулиця Студентська, 12-А або  електронною поштою на адресу: assistant@hcj.gov.ua.

Раніше KHARKIV Today писав, що  служителів Феміди також шукали у Червонозаводський районний суд Харкова і Золочівський районний суд Харківської області.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.