Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Суд може анулювати ліцензію телеканалу екснардепа з Харкова

Мураев заявил, что Сенцов - террорист. Фото: Евгений Мураев / Facebook
Мураев заявил, что Сенцов - террорист.
Йдеться про Євгена Мураєва і телеканал "Наш".

Провадження суд розглядатиме у спрощеному порядку, без виклику сторін у засідання.

Окружний адміністративний суд Києва відкрив два провадження за позовом Національної ради з питань телебачення і радіомовлення про анулювання ліцензій каналів "Наш" і "Максі ТВ" (юридичні особи ТОВ "Наш 365" і ТОВ "Наша Прага"). Справи будуть розглядати за спрощеною процедурою без виклику сторін. Про це з посиланням на члена Нацради Максима Онопрієнка повідомляє "Детектор медіа". 

Стосовно каналу "Наш" провадження відкриті у справі за рішеннями Нацради від 19 серпня, яким регулятор визнав, що канал порушив закон "Про телебачення і радіомовлення", наявність розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті у висловлюваннях, які були поширені в ефірі, і неусунення попередніх порушень. Провадження за рішенням від 2 вересня ще не відкрите", — йдеться у повідомленні.

Справи будуть слухати у спрощеному порядку. Без виклику сторін до суду.

"Оскільки це спрощене, без виклику, засідань не буде, це спеціальна процедура. Не буде певної дати. Ми дізнаємося результати розгляду. Подаємо докази і документи паралельно, якщо у цьому є необхідність", — пояснив Максим Онопрієнко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колишній харківський нардеп не домовився про продаж свого телеканалу

Раніше KHARKIV Today писав, що на телеканал екснардепа з Харкова Євгена Мураєва "Наш" подали позов до суду з вимогою анулювати ліцензію. Таке рішення прийняли 19 серпня на засіданні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Перевірка показала, що телеканал транслював 4 травня цього року передачу "Марафон" з ознаками прихованого призову до розпалювання релігійної ворожнечі і ненависті, заснованої на нетерпимості до представників Православної церкви України.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.