Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Лозівський завод виготовить деталі для БТР-4

Фото: "Укроборонпром"
Укладено договори на 51,6 мільйона гривень.

Корпуси та деталі для бронетранспортерів Лозівський завод поставить Харківському конструкторському бюро з машинобудування ім. О. Морозова.

Лозівський ковальсько-механічний завод виграв кілька тендерів на виготовлення корпусів і інших деталей для БТР-4Е. Про це пише суспільно-інформаційна газета Близнюківської громади "Нове життя".

Зокрема, 28 серпня Лозівський ковальсько-механічний завод став переможцем торгів на виготовлення десяти корпусів на 43 мільйони гривень. 30 серпня одержав ще один тендер — на поставку десяти комплектів деталей бронекорпусу на 8,6 мільйона гривень. Постачати корпуси і комплекти будуть трьома партіями.

Також у Лозівського ковальсько-механічного заводу є контракти з ХКБМ, які були укладені раніше:

  • на поставку десяти комплектів мостів за 7,7 мільйона гривень, двох комплектів провідних мостів за 377 тисяч гривень, 15 комплектів важелів і муфт за 4,9 мільйона гривень, деталей для виготовлення корпусів за 3,8 мільйона гривень і 960 тисяч гривень (липень) ;
  • деталей для бронетехніки за 719 тисяч гривень і 115,7 тисячі гривень (червень);
  • деталей для виготовлення корпусів за 4,2 мільйона гривень, корпусу — 4,6 мільйона гривень, машинокомплектів — 126,6 тисячі гривень (травень);
  • деталей для бронетехніки за 42,7 мільйона гривень, корпусів — 8,5 мільйона гривень, корпусу — 4,3 мільйона гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хрещатиком пройшла військова техніка, створена у Харкові, яку українцям показали вперше

Як писав KHARKIV Today, міністр оборони Андрій Таран пообіцяв безперебійну роботу Харківського конструкторського бюро з машинобудування ім. О. Морозова. Це зроблять завдяки укладеним раніше контрактам на суму понад 10 мільярдів гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.