Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Співробітникам КБ ім. Морозова пообіцяли підвищити зарплату

Фото: ХОГА
Олексій Кучер підняв питання підвищення зарплат.

Підвищення планується до 15%.

Співробітникам Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені О. О. Морозова пообіцяли підвищити зарплату в грудні цього року. Про це повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер за підсумками переговорів з керівництвом заводу.

"Директор повідомив, що до грудня планується підвищення на рівні 10-15%. Ми знаємо, що зарплата не підвищувалася протягом 2 років, тому, звичайно ж, гідна оплата праці — це перше, про що нам потрібно говорити", — підкреслив Кучер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Сказати, що завтра буде виплата зарплат, не можна": як збираються рятувати авіазавод в Харкові

У Харківській ОДА відзначили, що сьогодні і на обласному, і на державному рівнях роблять все можливе для відновлення роботи промислових підприємств і їх розвитку.

"Глава держави зміщує акценти в бік розвитку реального сектора економіки. І ми теж намагаємося приділяти максимальну увагу саме промисловості. Харків завжди славився як промисловий центр не тільки України, але і всієї Європи. Зараз в Україні створено профільне міністерство, і це теж показник того, що промисловість виходить на перше місце серед державних пріоритетів ", — пояснив голова Харківської ОДА.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.