Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Завод у Харківській області пропонує роботу

Фото: Лозовской горсовет 
Шукають зварювальників, токарів та інших спеціалістів.

На Лозівському ковальсько-механічному заводі катастрофічно не вистачає робітників.

Підприємство має замовлення і щоб виконувати їх швидше та отримати гроші — потрібні зварювальники, токарі та інші фахівці. Про це повідомив генеральний директор Лозівського ковальсько-механічного заводу Василь Чорномаз, передає Лозівська міськрада.

"Підприємство працює, у 2021 році, порівняно з 2020 роком, підприємство збільшило випуск товарної продукції на 35%, він досяг близько 300 мільйонів гривень. Більшість — близько 185 мільйонів гривень — це виробництво сільгосптехніки. Техніка у нас конкурентоспроможна, на сьогоднішній день у нас у достатній кількості обсяг замовлень. На сьогодні передплачено десь близько 175 виробів, які необхідно робити. У порівнянні з 2020 роком ми випуск виробів збільшили у 1,5 раза. Але, на жаль, катастрофічно не вистачає робітників", — розповів гендиректор. заводу Василь Чорномаз.

Лозівському ковальсько-механічному заводу не вистачає багатьох спеціалістів, робота є.

"У нас зараз гостра потреба у токарях, фрезерувальниках, різьбярах на пилах, зварювальниках, слюсарях зі збирання металоконструкцій. Тобто, ми зараз маємо великі замовлення і обсяг роботи є постійно", — повідомив директор з виробництва сільськогосподарської техніки Олександр Неділько.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головного конструктора шукають у Харкові

Перед робітниками є борги із зарплати, але їх скорочують. На заводі кажуть, що новим працівникам дають зарплату регулярно.

"Заборгованість із заробітної плати існує. З жовтня 2020 року ми її не нарощуємо, вона трішки скорочується, але не так, як хотілося б. Більш стабільно — це те, враховуючи, що ми не нарощуємо, в середньому кожен місяць люди, які працюють, отримують або виплату заборгованості із заробітної плати, не менше місячного обсягу, а ось усі, хто прийшов працювати починаючи з січня минулого року, вони регулярно отримують виплату із заробітної плати. Місяць відпрацювали — наступного місяця отримали", — пояснив гендиректор заводу Василь Чорномаз.

Інформацію про своєчасні виплати зарплати підтверджують співробітники Лозівського ковальсько-механічного заводу.

"Не ображають поки що, працюємо з березня місяця того року, зарплата поки що вчасно. Робота є. Раніше працював — повернувся знову. Поки все влаштовує, задоволений",  — розповів співробітник заводу Олександр.

Вторить йому й інший співробітник.

"Почали платити гроші і все-таки вдома, на місці. Вже не їздимо по цих шабашках", - повідомив співробітник заводу Володимир.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місто у Харківській області просить у президента і Кабміну 80 мільйонів гривень

За словами начальника виробництва сільськогосподарської техніки заводу Сергія Золотарьова, підприємству потрібні не менше 20 співробітників.

"Близько 20 людей треба прийняти, це загалом, мінімум. Зарплата новим робітникам виплачується вчасно", — пояснив він.

Нагадаємо, Лозівський ковальсько-механічний завод виробляє поковки складної форми і підвищеної точності, елементи трансмісій і шасі для тракторів, дорожньо-будівельної техніки, для тракторної техніки, рухомого складу залізниць. Підприємство є найбільшим в Україні виробником корпусів і трансмісій для легкої бронетехніки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.