Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Колишній харківський нардеп не домовився про продаж свого телеканалу

Фото: Левый берег
Вадим Новинський не досяг порозуміння з Євгеном Мураєвим.

Перемовини про покупку телеканалу "Наш" зупинені.

Позафракційний народний депутат Верховної Ради Вадим Новинський не купуватиме телеканал екснардепа з Харкова Євгена Мураєва "Наш", оскільки під час перемовин не вдалося досягти взаєморозуміння. Про це повідомили у пресцентрі Вадима Новинського.

"Так, ми вели перемовини і відкрито заявляли про це, не роблячи з самого процесу таємницю. Однак ми не порозумілися з Євгеном Мураєвим. Як я і обіцяв, ми публічно повідомляємо про припинення перемовин", — пояснив Новинський.

Новинський заявив, що не вестиме перемовин про купівлю будь-якого іншого засобу масової інформації.

Як писав KHARKIV Today 29 червня Євген Мураєв заявив, що передає управління телеканалом "Наш" трудовому колективу і припиняє займатися медіаменеджментом і бізнесом. Водночас Мураєв збирається використовувати майданчик телеканалу для обговорення формули країни.

Через кілька тижнів Вадим Новинський заявив, що хоче купити телеканал "Наш", питання з покупкою вирішиться найближчим часом. Однак припущень за підсумками перемовин Новинський не висловлював, відзначаючи, що вони "можуть закінчитися позитивно, можуть закінчитися негативно".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.