Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Коксовий завод "Новомет" модернізує виробництво і розширює штат

На коксовому заводі "Новомет" продовжують модернізацію виробництва.

Про це повідомляє "Статус кво"Як зазначив директор заводу Максим Бондарев, щоб забезпечити виробничі потреби на підприємстві відкрито понад 30 вакансій.

"Ми зараз шукаємо людей на найрізноманітніші позиції — і робочі, і адміністративні. Частина вакансій допускає працевлаштування людей без досвіду, їх навчать і допоможуть на перших порах, головне, щоб кандидати були відповідальні. Зараз наша мета — відродити підприємство, повністю реалізувати його потенціал", — зазначив Максим Бондарев.

Сьогодні на підприємстві працює 370 співробітників. C початку року завод заплатив більше 10 млн податків. 400 тисяч з них — військовий збір.

Підприємство пропонує своїм співробітникам конкурентну зарплату, що перевищує середні показники в області. Згідно з даними Харківського облстату, середня заробітна плата в області на промислових підприємствах становить 11 916 грн. Середня зарплата у "Новометі" — 14 293 грн.Також співробітники компанії отримують повний соціальний пакет, що включає компенсацію проїзду у залізничному транспорті і підвезення співробітників службовим транспортом з і до місця роботи.

"Соціальна відповідальність для нас не менш важлива, ніж будь-яка інша. У нас досить великий штат, цілодобовий режим роботи підприємства. Ми цінуємо своїх співробітників. Це означає, що ми повинні передбачити все, що зробить їх роботу простішою і комфортнішою. На роботу і з роботи підвозимо автобусами. Вартість харчування компенсуємо за рахунок підприємства на 90%. Стежимо, щоб всі вчасно йшли у відпустку. Ну і, зрозуміло, всі наші співробітники працюють офіційно, у них йде стаж, відпрацювання і, відповідно, пенсійні накопичення", — розповів Максим Бондарев.

Сучасне виробництво не дає можливості діяти за шаблонами, тому "Новомет" постійно підвищує стандарти якості та екологічної безпеки виробництва.

Для забезпечення комфортної роботи і здоров'я на "Новометі" не тільки поступово оновлюють необхідну техніку і забезпечують медичне обслуговування колективу, а й організовують харчування співробітників. За комплексний обід з першої, м'ясної страви з гарніром, салату, напою і десерту співробітники платять усього 10 гривень.

"Завдяки новому керівництву все набагато покращилося. Ми вже отримали нове обладнання, зараз встановлюються кондиціонери і в обідніх залах, і у варильному цеху, і у м'ясному, у виробничих приміщеннях. І з закупівлею продуктів тепер проблем немає! Не треба нічого просити у борг у постачальників — Максим Валентинович відразу всі рахунки оплачує", — розповіла завідувачка кухонним виробництвом Віра Поколодна.

Також у меню коксового заводу обов'язково є продукти молочного виробництва: сирники, сметана і т.д., співробітники цехів заводу, зайняті на роботах зі шкідливими умовами, забезпечуються молоком.

Нагадаємо, зараз на коксовому заводі "Новомет" реалізується програма екологічної модернізації виробництва. На даний момент викиди сірки вже зменшені у 14 разів. Наступний етап програми — установка фільтрів для більш глибокого очищення повітря на коксосортуванні. Завершення робіт заплановане на кінець року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.