Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Коксовий завод "Новомет" залишається у Харкові

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов

Коксовий завод "Новомет" залишається у Харкові і не планує перевозити потужності з міста.

Проте з 24 лютого підприємство перебуває у стані холодної консервації для забезпечення безпеки як самого заводу, так і харків'ян. Як розповів директор "Новомета" Максим Бондарев, завод залишається у місті і евакуювати його в інші області не планують.

"З 24 лютого підприємство було поетапно переведено в режим холодної консервації. Це зумовлено насамперед нашою турботою про безпеку наших сусідів, харків'ян. Оскільки одна з похідних коксу це водень, для нас було критично важливо, щоб у разі влучення російських снарядів у завод не стався потужний вибух, оскільки поряд з нами знаходяться житлові будинки та інші підприємства", повідомив Бондарев.

Директор Коксового заводу наголосив, що керівництво підприємства докладає всіх зусиль для того, щоб зберегти робочі місця та здатність заводу працювати після війни і підтримати економіку Харківщини.

"Хочу заспокоїти усіх жителів міста та області: "Новомет" — відповідальне підприємство, тому ми залишимося в режимі доти, доки робота заводу не буде безпечною. Зараз мені складно сказати, коли ми зможемо запустити роботу, але можу точно сказати, що не раніше, ніж Харківська область виявиться у безпеці. І як тільки це стане можливо, ми зробимо все, щоб підтримати економіку як Харкова, так і України", — сказав Максим Бондарев.

Наразі значна частина співробітників "Новомета" перебуває у лавах ЗСУ та Тероборони. Керівництво підприємства залишається у місті, як і працівники, які необхідні для обслуговування заводського устаткування.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.