Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'яни можуть розповісти, як потрібно увічнити Кернеса

Опитування організувала політична партія "Блок Кернеса — Успішний Харків" у соціальних мережах.

Висловити свою думку може кожен охочий.

Політична партія "Блок Кернеса — Успішний Харків" пропонує взяти участь в опитуванні та висловити пропозиції щодо увічнення пам'яті Геннадія Кернеса у Харкові. Проголосувати за вподобаний варіант або запропонувати свій можна на офіційній сторінці партії у Facebook.

Однопартійці Геннадія Адольфовича пропонують вибрати з шести варіантів увічнення пам'яті або запропонувати свій варіант. Серед пропозицій соратників Кернеса:

1. Назвати його ім'ям Центральний парк культури і відпочинку імені Горького;

2. Назвати його ім'ям нову станцію метрополітену;

3. Назвати його ім'ям вулицю;

4. Встановити пам'ятник;

5. Випустити поштову марку;

6. Присвоїти ім'я Геннадія Кернеса школі, в якій він навчався;

7. Ваш варіант.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Броньований автомобіль Геннадія Кернеса більше не продається

Відповіді просять залишати в коментарях до публікації. Результати опитування обіцяють оприлюднити у день народження Кернеса, 27 червня.

За добу свої думки під постом залишили майже 250 користувачів соцмережі. Деякі вибирають відразу кілька із запропонованих варіантів, також серед коментарів є не дуже позитивні відгуки про п'ятого мера Харкова і жартівливі пропозиції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із "Успішного Харкова" прибрали Геннадія Кернеса

Раніше KHARKIV Today писав, що секретар Харківської міськради Ігор Терехов обіцяв, що пам'ять Геннадія Кернеса однозначно увічнять і пообіцяв знайти "юридичний алгоритм" для цього. Терехов планував присвоїти Геннадію Адольфовичу звання почесного громадянина Харкова, говорив про те, що в його честь хочуть назвати один з проспектів у місті і звести пам'ятник.

Нагадаємо, п'ятий мер Харкова помер 16 грудня 2020 року в берлінській клініці "Шаріте". Геннадій Кернес не зміг здолати ускладнення після перенесеного коронавірусу. Геннадія Кернеса обрали Харківським міським головою втретє 25 жовтня 2020 року, в цей час він вже перебував на лікуванні у Німеччині.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.