Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Із фракції Кернеса в Харківській облраді виключили трьох депутатів

Фото: Павло Столбовий / Facebook
Двоє з трьох депутатів під час війни не відвідували засідання фракції та обласної ради. Серед них — син колишнього мера-зрадника Івана Столбового.

Фракція змінила голову і вигнала прогульників.

Увечері шостого жовтня фракція Блоку Кернеса в Харківській обласній раді на засіданні призначила нового гоову: замість Кирила Кернеса керуватиме депутатами директор КП "Харківводоканал" Віталій Панов. Також під час засідання ще одним рішенням депутатів стало викключення з фракції трьох депутатів: Альберта Кононенка, Павла Столбового та Володимира Святаша.

Як пояснив новообраний керівник фракції, для цього рішення були причини.

"Так, два депутати з 24 лютого не брали участі в засіданнях фракції та обласної ради. Один — через інші причини. Не хочу виносити сміття..", — сказав Панов KHARKIV Today.

За нашою інформацією, Павло Столбовий та Володимир Святаш перебувають за межами України. Перший виїхав до Росії разом із батьком, міським головою Балаклії Іваном Столбовим після окупації міста. Перед цим Столбовий-старший почав співпрацювати з росіянами. У серпні Павла Столбового звільнили з посади директора комунальної установи "Офіс реформ Харкова".   

Володимир Святаш, батько Дмитра Святаша, також виїхав до Росії напередодні вторгнення Росії, а його син мав стати "гауляйтером" Харківщини одразу після "перемоги".

Нагадаємо, навесні СБУ проводила слідчі дії стосовно Дмитра Святаша. Про це повідомив під час сесії Харківської облради прокурор Олександр Фільчаков, відповідаючи на запитання депутата Романа Семенухи (фракція "Слуга Народу").

"Я розумію, про кого ви говорите, зараз слідчими СБУ, щодо цієї особи, проводиться досудове розслідування за ст. 111. Харківська обласна прокуратура здійснює у цьому кримінальному провадженні процесуальне керівництво. Я думаю, що найближчим часом ми ухвалимо законне рішення. Можу сказати від себе як керівника обласної прокуратури: вважаю, що це наш обов’язок притягти його до передбаченої законом кримінальної відповідальності", — повідомив Фільчаков.

Нагадаємо, у квітні заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм написав у соцмережах, що у Кремлі готували кандидатуру майбутнього гауляйтера Харкова. Ним мав стати Дмитро Святаш, депутат-регіонал та довірена особа Віктора Януковича у 2004 році. Він мав дочекатися окупації Харкова, а потім з'явитись у місті.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.