Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Депутати з "ОПЗЖ" і "Блоку Кернеса" зірвали сесію у Первомайському

Фото: Николай Бакшеев/Facebook
Мер міста звинуватив депутатів у перешкоджанні роботі міськради.

Чергова сесія Первомайської міськради Харківської області не відбулася через конфлікт міського голови та депутатів із "Блоку Кернеса" і колишньої фракції "ОПЗЖ".

Мер міста Микола Бакшеєв звинуватив керівників цих фракцій у навмисному зриві голосування. Спірним стало питання про складання депутатських повноважень Валерією Винокуренко від фракції "Батьківщина". Вона виїхала з міста і більше не може займатись депутатською роботою, тому вирішила скласти мандат.

Керівники фракцій "Блок Кернеса" Віктор Намчук і колишня фракція "Опозиційна платформа — За життя" прохання депутатки не підтримали. Голосування було зірвано.

"Колишня "ОПЗЖ" перейменувала свою фракцію. Тепер вона називається "За Первомайщину". Надягли військовий камуфляж, взяли в руки інші балалайки, грають вже іншу музику сьогодні. Щоб паралізувати роботу ради у такий складний воєнний час, ці депутати вже під іншими прапорами  блокують роботу. Війна людей не змінила, вона їх лише підфарбувала", — заявив Бакшеєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Первомайському хочуть перейменувати вулиці, назви яких пов'язані з Росією

Мер оголосив перерву у роботі сесії доти, доки не вдасться домовитися з депутатами різних фракцій про те, щоб не блокувати голосування. Через це не було ухвалено багато важливих рішень. На сесії депутати мали дати дозвіл на оформлення земельної ділянки під хлібзаводом, яка є стратегічним підприємством, проголосувати за субвенції з державного та обласного бюджетів, а також субвенції від громад на утримання поліклінік та лікарень.

З 26 депутатів Первомайської міськради більша частина представляють "Блок Кернеса" і колишню "ОПЗЖ". У фракції "Опозиційної партії", яка тепер називається "За Первомайщину" — 9 мандатів, ще 6 належать фракції "Блок Кернеса". Керівники обох фракцій, Володимир Павленко та Віктор Намчук — харків'яни. За словами Бакшеєва, на попередніх сесіях з початку війни вони не з'являлися у Первомайському, і депутати змогли ухвалити всі необхідні рішення.

Сам Микола Бакшеєв обраний від партії "Батьківщина". Лише п'ять депутатів міськради — його однопартійці.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.