Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків почав готуватися до Нового року (фото)

Фото: Центральний парк
У метро з'явилися новорічні прикраси.

Харків почав підготовку до Нового року.

На станціях харківського метрополітену встановлюють новорічні прикраси — гірлянди та візерунки. Прикрашати метро почали зі станції "Наукова". До початку зими новорічні прикраси з'являться на п'яти станціях метрополітену. Наряджають станції співробітники Центрального парку.

"Як і минулого року, мають оздобити п'ять станцій підземки. Роботи планують завершити до початку грудня", — розповіли у Центральному парку.

Нагадаємо, минулого року через війну у Харкові не вдалося провести новорічні заходи у традиційних місцях — на майдані Свободи або у Центральному парку. Тому у міськраді вирішили перенести ялинку на платформу станції метро "Університет". Висота ялинки склала п'ять метрів і 50 сантиметрів. Харків відзначав Новий рік під землею.

Як писав KHARKIV Today, ще влітку Харків купив цукерок на Новий рік на десять мільйонів гривень. Усього запланували купити 88 470 новорічних подарунків для дитячих садків і шкіл Харкова. Один подарунок обійдеться у 118,8 гривні. Він важитиме не менше 650 грамів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.