Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Із ліцею на Харківщині, де була військова база РФ, врятували обладнання

Фото: Дергачівська міськрада
Евакуація пройшла в Дергачівській громаді.

Російські окупанти використовували ліцей як військову базу.

У селі Токарівка Дергачівської громади провели евакуацію вцілілого устаткування з ліцею, який під час окупації росіяни перетворили у військову базу. Обладнання з їдальні та дитячі меблі відвезли на склад. Допомагали евакуювати його комунальними та прикордонники. Про це повідомив голова Дергачівської громади В'ячеслав Задоренко.

"Більша частина устаткування була викрадена або знищена. За підтримки місцевих комунальників та представників Харківського прикордонного загону Держприкордонслужби України було врятоване дороговартісне обладнання їдальні та дитячі меблі. Інвентар поміщено на склад, де буде зберігатись до вирішення подальшого використання даного обладнання", — розповів Задоренко.

На відео, опублікованому В'ячеславом Задоренком, видно, що приміщення Токарівського ліцею пошкоджені. Там вибиті вікна, пошкоджені стіни, конструкції, підлога, розкидане сміття, є обвалені стіни. На подвір'ї стоїть жовтий шкільний автобус із вибитим склом, дверима та пошкодженим корпусом.

ліцей

Як писав KHARKIV Today, раніше дергачівській міський голова В'ячеслав Задоренко показав руйнування внаслідок війни ліцею в селі Великі Проходи. У будівлі Великопроходівського ліцею вибиті вікна, пошкоджений дах, утворилися дірки та посипалася цегла, на стінах є сліди від обстрілів.

У приміщенні ліцею, схожому на актову залу, розкидані цегли та конструкції, обвалилося покриття стін, перекинуті червоні крісла. У спортзалі уцілили турніки та дитячий м'яч. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.