Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Що окупанти зробили з ліцеєм та амбулаторією на Харківщині (Фото)

Фото: В'ячеслав Задоренко
У селі Великі Проходи пошкоджені будівлі та автомобілі.

Дергачівській міський голова В'ячеслав Задоренко показав руйнування внаслідок війни в селі Великі Проходи.

Через обстріли в селі Великі Проходи частково зруйнований місцевий ліцей та амбулаторія, пошкоджені багатоквартирні будинки та автомобілі. Про це повідомив мер міста Дергачі В'ячеслав Задоренко.

На фото, опублікованих Задоренком, видно, що у будівлі Великопроходівського ліцею вибиті вікна, пошкоджений дах, утворилися дірки та посипалася цегла, на стінах є сліди від обстрілів. Поруч припаркований жовтий шкільний автобус — без скла та зі вм'ятим корпусом.

У приміщенні ліцею, схожому на актову залу, розкидані цегли та конструкції, обвалилося покриття стін, перекинуті червоні крісла. У спортзалі уцілили турніки та дитячий м'яч. 

Будівля амбулаторії — з вибитими вікнами та дверми, грудою цегл та понівеченою зовнішньою обшивкою, залізний паркан, розташований поруч, зім'ятий. У двоповерховому житловому будинку пошкоджено стіни, вибито вікна та двері.

Автомобілі місцевих мешканців обстріляні та згорілі. На машинах окупантів намальовані латинські літери "Z".

Як писав KHARKIV Today, під час окупації села в Чугуївському районі російські військові оселилися у місцевій школі. Вони залишили зброю, бруд, пляшки з-під алкогольних напоїв та написи на дошці.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.