Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Фахівці харківського авіапідприємства повернулися з Єгипту і чекають на літак

Фото: ХГАПП.
Співробітники авіаційного заводу реанімували Ан-74Т-200А.

"Хазівці" повідомляють, що єгипетський літак благополучно злетів після п'ятирічного простою.

Фахівці Харківського державного авіаційного виробничого підприємства повернулися додому із Єгипту. там вони ремонтували літак Ан-74, пошкоджений під час посадки у 2016 році. Про це повідомляє пресслужба авіапідприємства на своїй сторінці у Facebook.

Внаслідок аварії літак отримав значні пошкодження, зокрема, стійок шасі, передньої та нижньої частин фюзеляжу. Харківські спеціалісти провели шість етапів ремонтно-відновлювальних робіт пошкодженого літака. Щоб виконати шостий, завершальний етап ремонтних робіт, у жовтні та листопаді до містечка Вазі вирушили дві групи спеціалістів контрольно-випробувальної станції авіазаводу. Там вони виконали інструментальну перевірку систем літака.

"Вони також здійснили відпрацювання машини під струмом, наземний запуск і так звану гонку двигунів Д-36", - розповів старший групи ХДАВП Юрій Селедцов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківським авіапідприємством зацікавилися інвестори. Але його поки що немає у списку на приватизацію

Головним завданням авіаційних фахівців було довести єгипетський Ан-74 до стану льотної придатності, виконати контрольні польоти і підготувати його до перельоту до Харкова для виконання подальших необхідних регламентних робіт.

Повідомляється, що на початку грудня відбулися перші контрольні польоти відремонтованої машини. Обидва пройшли благополучно. Тепер літак чекають на авіапідприємстві, щоб провести контрольно-відновлювальні роботи.

Раніше KHARKIV Today писав, що Харківське авіапідприємство отримало замовлення на техобслуговування іноземного літака Ан-74, який свого часу виготовили на авіазаводі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.