Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Блогер став довіреною особою кандидата у мери Харкова

Фото: Александр Кондрусик / Facebook
Раніше Олександр Кондрусик був кандидатом у мери Харкова, але зняв свою кандидатуру.

Блогер Олександр Кондрусик, відомий як Саша Псих, став довіреною особою кандидата у мери Харкова Віктора Величкова.

19 жовтня таке рішення прийняли на засіданні міської територіальної виборчої комісії. Відповідна постанова опублікована на сайті Харківської міськради.

До міськвиборчкому надійшли подання кандидатів на посаду Харківського міського голови Віктора Величкова і Дениса Ярославського про реєстрацію довірених осіб. Довіреною особою Віктора Величкова зареєстрували Олександра Кондрусика. У Дениса Ярославського довірених осіб троє — Олександр Ігнатенко, Віталій Осадчук і Олександр Хирний. Довіреним особам повинні будуть видати посвідчення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що обіцяють десятеро кандидатів у мери Харкова

Нагадаємо, увечері 24 вересня Олександр Кондрусик приніс документи до міськвиборчкому як кандидат у мери Харкова. Раніше він писав у соцмережах, що планує балотуватися і назвав себе першим нетехнічним кандидатом. Олександр Кондрусик вніс заставу — майже 28 тисяч гривень і його офіційно зареєстрували кандидатом у мери Харкова. Увечері 11 жовтня Олександр Кондрусик подав заяву про відмову від участі у виборах до міськвиборчкому. 

Віктор Величков, чиєю довіреною особою став Олександр Кондрусик, 64-річний пенсіонер, раніше він не брав участі у виборах. Кандидат у мери Харкова — власник компанії "Агропартнер", займається вирощуванням зернових і бобових культур.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.