Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До ювілею мера Харкова продають картину "Луна-парк"

Игорь Терехов стал шестым мэром Харькова. Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
14 січня Ігореві Терехову виповнилося 55 років.

Картину з шостим мером Харкова Ігорем Тереховим, де його зображено у "країні чудес" і з чарівною паличкою в руках, виставили на аукціон.

На честь дня народження Ігоря Терехова картину "Луна-парк" (олія, полотно) пропонує купити перший заступник головного редактора видання, що потрапило до списку санкцій, "Страна.ua" Світлана Крюкова.

"Аукціон швидкий, іменинний. Фінал о 16:00. Стартова ціна — 1600 у.о. Ставки робимо у коментарях або в личку. Картина заряджена на міцний трон і комунальні, чисті труби і чисті вулиці", — написала Крюкова у своїх соцмережах.

На картині мера Харкова зображено на троні, у його руках — чарівна паличка, під ногами лежить чеширський кіт, на фоні можна побачити павича і єдинорога.

Картина "Лунапарк". Фото: Telegram/Светлана Крюкова
Картина "Луна-парк". Фото: Telegram/Світлана Крюкова

UPD. Близько 16:00 Світлана Крюкова повідомила, що в аукціоні переміг син Геннадія Кернеса Родіон Гайсинський. Він підвищив останню ставку — 5500 доларів.

Нагадаємо, Ігор Терехов народився 14 січня 1967 року, у 2021 році він став мером Харкова.

Як писав KHARKIV Today, раніше Світлана Крюкова продала на аукціоні картину з п'ятим мером Харкова Геннадієм Кернесом під назвою "Зоопарк". Її купили за 12 500 доларів і подарували сину Кернеса

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.