Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

30 березня, 2020 - 16:56

Кернес пообіцяв безкоштовно роздати маски харків'янам

маска
Харків'яни поскаржилися меру на відсутність масок у вільному продажу.

Вранці 30 березня Геннадій Кернес залишив свій номер телефону харківським пенсіонерам і запропонував під час карантину доставити їжу, ліки і вигуляти собаку. Харків'яни поскаржилися меру на відсутність масок.

Харківський міський голова Геннадій Кернес заявив про те, що закуплені міськрадою мільйон медичних масок безкоштовно роздадуть харків'янам.

"Дуже багато дзвінків стосувалося забезпечення масками. Повторю — мерія закупила мільйон масок, в найближчі дні вони прибудуть до Харкова і будуть безкоштовно роздані харків'янам", — написав у своєму Telegram Кернес.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кернес почав передвиборчу гонку: в Харкові розносять пакети із продуктами

За його словами, крім карантинних питань, від харків'ян надходили "життєві": проблеми з житлом, ремонтом під'їздів, питання житлово-комунального господарства, догляду за самотніми пенсіонерами, матеріальної, продуктової та медикаментозної допомоги. Через сім годин спілкування із харків'янами Кернес запропонував перейти на іншу модель спілкування.

"Я особисто буду приймати ваші дзвінки в будь-які дні з 10 ранку до 12-ти. А з 12-ї дня до 5-ї години вечора дзвінки прийматимуть мої помічники. Світлана Віталіївна Юрченко — 098-859-57-23 та директор департаменту контролю Олексій Вікторович Артикуленко — 067-578-40-62",  — підсумував Харківський міський голова і пообіцяв "у всіх питаннях розібратися".

Нагадаємо, вранці 30 березня Кернес роздав номер свого мобільного пенсіонерам, як 10 років тому.

Харківський міський голова Геннадій Кернес заявив про готовність допомагати літнім людям під час карантину і попросив дзвонити йому на особистий мобільний телефон. Це не перший раз, коли Кернес залишає мобільний телефон: під час передвиборчої кампанії в 2010 році він аналогічним чином залишав свій номер під час поїздок у двір до харків'ян і просив не дзвонити "із зізнаннями в коханні", а виключно у справах. Технологія спрацювала: 31 жовтня 2010 року він був обраний Харківським міським головою з підтримкою 30% жителів міста.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.