Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителям Харківської області стане складніше отримати субсидію: вимоги посилили

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Рішення ухвалив Кабінет міністрів України.

При призначенні субсидії будуть звертати увагу на дорогі покупки і перетин кордону субсидіантами.

В Україні посилили вимоги до субсидіантів для нарахування житлових субсидій. Про це повідомили в Міністерстві фінансів України з посиланням на відповідну постанову Кабінету міністрів України від 14 квітня.

Відзначимо, на урядовому порталі проєкт постанови поки не опублікований, немає інформації і на сайті Міністерства соціальної політики. Як повідомили в Міністерстві фінансів України, проєкт передбачає перегляд підходів до обліку майнового стану. Зокрема, тепер будуть враховувати доходи, отримані від депозитів і дивіденди від цінних паперів.

Також будуть звертати увагу на одноразові ціннісні покупки, наявність банківських депозитів, купівлю іноземної валюти, банківських металів і перетин кордону.

Комісії, які приймали рішення про призначення житлових субсидій в окремих випадках, ліквідують. Їх створювали місцеві органи влади.

Нагадаємо, станом на середину лютого 2021 року в Харківській області житлову субсидію отримували 226 700 жителів. Її нараховують з 4 по 24 число кожного місяця. Перерахунки проводять без звернень жителів.

Як писав KHARKIV Today , в Харківській області оформляють субсидії по-новому.

З 1 січня 2021 року діють нові правила подачі заяви на отримання субсидій. Кандидати на отримання субсидії повинні подавати заяви і документи уповноваженим органам в територіальних громадах, як і раніше. Але зараз створюють в об'єднаних територіальних громадах окремі підрозділи, які будуть приймати заяви про призначення субсидій. Всього існує три способи подачі заяви на призначення субсидії.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.