Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як працює Міністерство юстиції України у воєнний час

Фото: Министерство юстиции Украины.
Одружитися можна безкоштовно, а ось продати чи купити квартиру — не можна.

Функціонування реєстрів Міністерства юстиції обмежили. Ними дуже цікавиться окупант.

У зв'язку із нападом Росії на Україну тепер не можна купити чи продати житло та корпоративні права. Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська на своїй сторінці у Facebook.

"Агресор активно цікавиться ключовими реєстрами Мін'юсту, тому ми обмежили їх функціонування по колу користувачів та регіону. Обмеження динамічні та змінюються залежно від ходу війни. Якщо хтось хоче терміново продати/купити нерухомість або корпоративні права — прохання трохи почекати, безпека важливіша", — написав міністр.

Зате одружитися та зареєструвати новонароджену дитину можна безкоштовно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українцям замість загубленого паспорта можна використати документ у "Дії"

"ДРАЦС — якщо хто з хлопців думав, що участь у бойових діях допоможе відтягнути дату одруження, то ні, не вийде, ми одружуємо у будь-яких умовах. До того ж, одружитися можна у день подання заяви прямо у ДРАЦС. А якщо серйозно, то ДРАЦСи дійсно виконують практично увесь свій функціонал та стали навіть доступніші — ми звільнили наших громадян від сплати усіх зборів та платежів під час надання послуг. Колеги регулярно перекидують мені фото одружень військових, тероборони, лікарів у містах, де ведуться активні бойові дії. Кохання не спинити. Смерті та народження теж реєструємо", — пояснив Денис Малюська.

Також повідомляється, що виконавча служба розблокувала карткові рахунки за боргами до 100 тисяч гривень, щоб боржники також мали можливість платити за товари та послуги. Все конфісковане майно, яке знаходилося на зберіганні, передали на потреби армії.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.