Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Міністр пропонує корупціонерам комфортні камери у харківському СІЗО

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Вартість послуги не змінилася за останній рік.

Міністр юстиції на фоні багатьох корупційних скандалів нагадав, що у кількох містах уже готові VIP-камери для посадовців, що крадуть.

Так Денис Малюська відреагував на купу звільнень із Кабміну, Офісу президента, про які стало відомо 24 січня. 

"Ми (законодавча і виконавча гілки влади) до цього готувались задовго до того, як це стало мейнстримом. Нагадаю, що сплатити за платну камеру у СІЗО можна на сайті онлайн-будинку юстиції. Подарунковий сертифікат теж у продажу", - нагадав Малюська.

VIP-послуга у слідчому ізоляторі є, зокрема, і в Харкові. Щоб потрапити до камери з гарними умовами, треба написати заяву на ім'я начальника Державної установи та підтвердити оплату "Послуги наперед" через "Он-лайн будинок юстиції" на рахунок UA228201720313271001201013265. Вартість послуги 1000 гривень. У Мінюсті пропонують звертатися за довідковою інформацією за номером (057) 372-60-58. Замовити послугу можна онлайн.

Нагадаємо, у харківському СІЗО двомісна платна камера з'явилася в червні 2020 року. За пів року принесла 44 тисячі 978 гривень доходу. У віп-камері є телевізор, холодильник, душ і туалет. Доба перебування коштує 1000 гривень, 3500 гривень за тиждень і 3750 гривень за місяць. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.