Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська спортсменка привезла сім медалей із Чемпіонату світу

Біатлоністка привезла три золоті, одну срібну та три бронзові медалі.

Чемпіонат світу з зимових видів спорту пройшов у Норвегії.

Харківська біатлоністка Людмила Ляшенко тричі стала чемпіонкою світової першості. Про це повідомляє пресслужба міської ради Харкова.

Спортсменка успішно виступила на паралімпійському Чемпіонаті світу з зимових видів спорту, який пройшов у місті Ліллехаммері (Норвегія). У останній день світової першості, виступаючи у класі стоячи, Людмила Ляшенко перемогла у змішаній естафеті разом із Павлом Балем (Львів) та Тарасом Радем (Тернопіль).

Харків'янка взяла участь у семи стартах Чемпіонату світу і виборола три золоті, одну срібну та три бронзові медалі.

Раніше KHARKIV Today писав, що 45 спортсменів представлять Україну на XXIV зимових Олімпійських іграх у Пекіні у 12 спортивних дисциплінах. Харків'яни боротимуться за перемогу у лижних перегонах, фігурному катанні та шорт-треку. У трьох дистанціях (15, 30, 50 кілометрів) на лижах виступить 35-річний лижник Руслан Перехода. Танці на льоду в Пекіні покажуть 28-річний Максим Нікітін та 25-річна Олександра Назарова. У шорт-треку (бігу на ковзанах) виступить 19-річна Уляна Дуброва на дистанції 1500 метрів.

Змагання у Пекіні стартують 2 лютого — за два дні до церемонії відкриття та триватимуть до 20 лютого включно.