Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

18 вересня, 2020 - 12:29

Скільки Кернес витратив на переліт і лікування в "Шаріте"

Загальна сума склала 5,87 мільйона гривень.

Геннадій Кернес оприлюднив витрати на переліт і лікування в Німеччині на сайті Національного агентства по запобіганню корупції.

Медичні послуги Харківському міському голові Геннадію Кернесу обійшлися в 4,12 мільйона гривень, спеціалізовані авіаційні транспортні послуги — 1,75 мільйона гривень. Про це повідомили в Харківському антикорупційному центрі з посиланням на декларацію Кернеса.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кернес в "Шаріте": чим знаменита берлінська клініка

Датою здійснення витрат в двох деклараціях вказана середовище, 16 вересня.

Нагадаємо,  15 вересня в Харківській міськраді підтвердили, що Геннадій Кернес хворий коронавірусом. Його госпіталізували до Харківської міської клінічної багатопрофільної лікарні №17.

За інформацією KHARKIV Today, в цей час вже вирішувалося питання про транспортування Геннадія Кернеса. У лікарні № 17 щодня проходили медичні консиліуми.

Як писав KHARKIV Today, 16 вересня ввечері борт з Кернесом полетів до Німеччини. Зараз він проходить обстеження в берлінській клініці "Шаріте". Оплачує переліт і лікування, за словами представників мерії, він сам. Кернес погодився поїхати на лікування за кордон під тиском рідних. У поїздці його супроводжує син — Родіон Гайсинський, він повідомив, що харківський міський голова рветься на роботу.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.