Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Товмасян написав заяву про складання повноважень — призначена сесія Харківської облради

На порядку денному три питання.

Позачергова сесія Харківської облради відбудеться 19 серпня.

Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян підписав відповідне розпорядження. На порядку денному три питання і "різне". Цьому передувало написання заяви про дострокове складення повноважень головою облради. Заяву Товмасян опублікував на своїй сторінці у Facebook.

"Прийняв відповідальне і зважене рішення — написав заяву про складання повноважень голови облради. Підписав розпорядження про скликання сесії. Вдячний колегам-депутатам за роботу, прошу всіх підтримати мою позицію. Не прикриваюся ніякими посадами і політичною приналежністю. Буду захищати своє ім'я в суді. Переконаний, що справедливість восторжествує", — написав Товмасян.

Документ: Facebook/Артур Товмасян

Документ: Facebook/Артур Товмасян

На сесії депутати повинні будуть звільнити Артура Товмасяна і проголосувати за нового голову Харківської обласної ради. А також розглянути питання про оплату праці голови облради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хабар у Харківській облраді. Суд скасував арешт адвоката

Нагадаємо, 4 серпня голові Харківської облради пред'явили підозру в отриманні хабара. Наступного дня Вищий антикорупційний суд обрав Артуру Товмасяну запобіжний захід у вигляді 2 996 400 гривень застави. 10 серпня гроші надійшли на рахунок суду.

У тій же справі раніше вручили підозру і обрали запобіжний захід заступнику голови Харківської облради і його спільникові — адвокату.

Як писав KHARKIV Today, члени обласної фракції "Слуги Народу" одноголосно виключили Артура Товмасяна з фракції. Більшість депутатів вимагають звільнення голови Харківської облради.

    Простий текст

    • No HTML tags allowed.
    • Lines and paragraphs break automatically.
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.