Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Поціновувач Росії Мураєв втік до Європи

Скрін: Відео
Дружина проросійського політика ходить на шопінг у Відні та утворює затори.

Чому замість улюбленої Росії Євгеній Мураєв обрав Відень — питання. 

Австрійська столиця Відень — це не перше, але й не друге улюблене місце для українських VIP-біженців. На одних і тих самих вулицях, у ресторанах і готелях тут можна зустріти і народних депутатів, і суддів, і бізнесменів. Високий рівень життя і оптимальна відстань від українських кордонів зробили Відень головним європейським притулком для тих, у кого є гроші і немає бажання жити в Україні, допоки триває війна. І таких українців насправді виявилося дуже багато. Розслідування про "ТерОборону Відня" провела "Українська правда". 

Серед тих, хто перебуває у Відні — проросійський політик Євгеній Мураєв з родиною. 

"За інформацією декількох джерел "УП", Мураєв з родиною втік до Європейського Союзу, проти якого системно виступав на телебаченні", — розповіли розслідувачі. 

У будній день 13 вересня у центрі Відня вони зустріли Toyota Camry з київськими номерними знаками. Машина зупинилася на головній вулиці австрійської столиці — Stephansplatz. Із авто вийшла жінка, дружина проросійського політика Євгенія Мураєва — Катерина.

"Жінка йде по крамницях і згодом повертається. Далі — знову йде на шопінг. Авто запарковане у неналежному місці, тому до нього одразу підходить поліцейський і виписує штраф. Машина не просто припаркована не за правилами, а колесом блокує проїжджу частину. Зрештою утворюється затор і на місці зʼявляється поліція, допоки з шопінгу не повертається дружина Мураєва. Далі авто з дружиною Мураєва у супроводі поліції залишає місце", — ці кадри видання зняло на відео. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Куратор харківських "слуг" Слюсарєв став власником бізнесу проросійського Мураєва

У виданні зазначили, що Євгеній Мураєв переїхав не до Росії, а інтегрувався до Європейського Союзу.

"За інформацією декількох джерел "Української правди" у політичних та бізнесових колах, Мураєв з родиною мешкають у Відні. А це означає, що український політик, який роками пропагував дружбу з Росією і виступав проти європейської інтеграції, після повномасштабного вторгнення Росії переїхав не до Росії, а інтегрувався до Європейського Союзу", — поінформували розслідувачі.

Вони намагалися додзвонитися до Мураєва і залишили повідомлення, але він так і не відповів. 

Нагадаємо, 17 серпня видання "Українська правда" оприлюднило розслідування про українських олігархів та нардепів, що відпочивають у Монако, Монте-Карло та Ніцці, коли в Україні триває війна. Серед них — Вадим Столар, Ігор Абрамович, Григорій Суркіс та дружна Ярославського Марина.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.