Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Куратор харківських "слуг" Слюсарєв став власником бізнесу проросійського Мураєва

Євген Мураєв переписав три свої фірми на Слюсарєва та його адвокатку.

Фірми вийшли з власності Мураєва лише формально.

Нещодавно власником бізнесу родини колишнього харківського народного депутата Євгена Мураєва став "один із кураторів партії "Слуга народу" у Харківській області" Вадим Слюсарєв та його адвокатка Олена Бардіна. Про це повідомили в Харківському антикорупційному центрі з посиланням на аналітичну систему You Control.

До сімейного бізнесу Мураєвих належать фірми "Східна фінансова група" та "Альтеп", завод "Рапід". Співвласником фірми "Альтеп" раніше був Костянтин Пивоваров, довірена особа колишнього прем'єр-міністра України Миколи Азарова, який втік до Росії. Після Майдану Азаров переписав на нього свою австрійську фірму Garda Handels- und Beteiligungs GmbH, будинок у Відні та вілли на острові Сардинія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проросійську партію Мураєва заборонив суд

Як пише "ХАЦ", зараз єдиним засновником фірми "Східна фінансова група" вказаний Вадим Слюсарєв, директором — адвокатка Слюсарєва Олена Бардіна.

У 2019 році Слюсарєва називали тіньовим куратором штабу команди Володимира Зеленського у Харківській області. Раніше Слюсарєв був помічником екснардепа та сина колишнього генпрокурора Артема Пшонки. Довгий час служив прикордонником, також працював в адміністрації Державної прикордонної служби України, потім звільнився та почав бізнес. Гроші від прикордонників продовжував отримувати.

"Але прикордонники платили фірмі Слюсарєва бюджетні гроші за оренду приміщення для розташування свого прикордонного пункту, яке нині у його приватних руках. Мова йде якраз про фірму "Фронтера" та військову частину 9951", — зазначили у ХАЦі.

Зараз людина з оточення Слюсарєва обіймає посаду голови Харківської районної державної адміністрації. Це — Володимир Усов.

Нагадаємо, Вадим Слюсарєв виїхав з України до Російської Федерації 18 лютого. Метою візиту до Росії Вадим Слюсарєв зазначив "тимчасове проживання". У травні адвокатка Слюсарєва Олена Бардіна заявила, що Слюсарєв не перебуває та не перебував у Росії.

Зараз Олена Бардіна вказана директором трьох фірм, раніше пов'язаних із Євгеном Мураєвим. Це — Східна фінансова група, "Хендлік Технік" та "Завод "Рапід".

Як зазначає голова правління громадської організації "Центр протидії корупції" Віталій Шабунін, ці фірми вийшли з власності Мураєва лише формально.

"Втім, Мураєв і надалі зберігає контроль через заведену номінальну власницю", — зазначив Шабунін.

Голова правління Центру протидії корупції вважає, що майно Мураєва слід конфіскувати, оскільки він очолює заборонену в Україні партію "Наші".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.