Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Офіс президента просить допомогти у відновленні Харкова

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Люди потребують продуктів харчування та будівельних матеріалів.

Зайвою не буде допомога з відновлення деокупованих міст руками.

22 вересня у Львові розпочався IX Всеукраїнський Форум місцевого самоврядування, де вперше з початку війни зібралися міські голови, представники міських рад та депутати усіх рівнів. Про допомогу Харківській області їх попросив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко. 

"Я виступав на відкритті цього форуму. Найголовніше, що я хотів донести, що ми усі з початком війни, усі органи місцевого самоврядування, мери, депутати, всі українці — ми відклали партійні прапори, відклали регіональні змагання, відклали бюрократію чи все інше і обʼєдналися заради того, що ми хочемо перемогти, ми хочемо, щоб Україна була дійсно країною, про яку ми мріємо. І це нам вдається саме тому, що ми всі разом обʼєдналися і немає ніякої політики в цьому... Останній раз зустрічалися в такому колі за тиждень до війни, під час Конгресу місцевих та регіональних влад, який проходив у місті Харкові. Після цього ми так не зустрічалися. Оце перший раз ми зустрілися. На цьому також наголосив і попросив усі громади зараз підключитися до допомоги саме Харківській області", — розповів Тимошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Ізюмі обіцяють відновити комунікації до холодів

Він пояснив, що допомога звільненим населеним пунктам вкрай необхідна через швидке похолодання.

"Звісно, держава, державні органи влади, є обласна адміністрація Харкова, роблять усе можливе. Але звертаюся до всіх громадян і до очільників громад: допомогти у швидкому відновленні Харківської області. Це надважливо. Як гуманітарна допомога, так і будівельні матеріали. Якщо ви можете поїхати самі туди допомагати у відновленні міст Ізюм, Балаклія й інші — це дуже важливо. Вже доволі холодно на вулиці і буде прохолодніше з кожним днем, а там живуть люди. І наше завдання також усіх обʼєднатися для того, щоб допомогти цим людям відновити їхнє житло, для того щоб вони були в теплі цієї зими", — поінформував заступник керівника Офісу президента.

Нагадаємо, станом на 16 вересня українська армія звільнила від російських окупантів 421 населений пункт у Харківській області.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.