Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В Ізюмі обіцяють відновити комунікації до холодів

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Ремонти тривають лише у приватному секторі.

На цей час в Ізюмі немає світла та газу, палива та є проблеми з мобільним зв'язком.

У звільненому від російських окупантів місті Ізюм у Харківській області обіцяють відновити електро-, водо- та газопостачання в приватному секторі до холодів. Про це повідомив "Стране" заступник міського голови Ізюма Володимир Мацокін.

"У нас абсолютно немає проблем із харчування, нам допомагають і міста-побратими, і міжнародні партнери. Вже ведемо перемовини щодо будівельних матеріалів. Але поки у нас достатньо поганий зв'язок, інтернет є завдяки Starlink, світла та газу немає. Нам обіцяють, що до холодів світло, вода та газ у приватному секторі будуть. Великі проблеми з паливом. Його просто немає. Потрібно просити або у військових, або його ніде немає", — сказав Мацокін.

Центр Ізюма майже зруйнований, зараз там не живуть люди. Менше руйнувань — у приватному секторі. Усі служби організовують роботу. З понеділка в Ізюмі відновить роботу сімейна медицина. За словами Мацокіна, в місцевих магазинах високі ціни.

"Фактично у два рази дорожче, ніж у Харкові. Найгірша плитка шоколаду коштує 50 гривень, ковбаса — від 300 гривень, твердий сир — від 400 гривень за кілограм", — розповів Мацокін.

Попри відсутність комунікацій та високі ціни в магазинах, люди повертаються в Ізюм. За словами заступника мера Ізюма, наразі в місті перебуває від 15 000 до 17 000 людей. Є чимало дітей, які не навчаються. Окрім палива, Ізюму необхідні дрова.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.