Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

421 населений пункт звільнили ЗСУ на Харківщині

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
На звільнені території почали везти гуманітарну допомогу та пенсію.

На деокупованих територіях шукають вибухонебезпечні предмети та відновлюють комунікації.

Станом на 16 вересня українська армія звільнила від російських окупантів 421 населений пункт у Харківській області. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

Зокрема, Балаклійська громада отримала понад 100 тонн продуктів. Найближчим часом до Балаклійської громади відправлять генератори, будівельні матеріали та медикаменти.

У звільнених громадах продовжують видавати пенсії. Вже отримують виплати жителі Чкалівської, Балаклійської та Шевченківської громад. На деокупованих територіях відновлюють житлову та критичну інфраструктуру. Зокрема, співробітники компанії "Харківгаз" оцінюють зруйновані мережі для подальшого відновлення газорозподільної системи.

Піротехнічні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій розміновують території. За останній тиждень розмінували понад 24 гектари території Харківської області, знешкодили майже 1000 вибухонебезпечних предметів.

Поки що продожуються стабілізаційні заходи у Великому Бурлуку, Вовчанську і прилеглих селах, туди не можна потрапит нікому. Поліцейські спілкуються з місцевими, щоб знайти свідків злочинів росіян.

Нагадаємо, під час вересневого контрнаступу ЗСУ звільнили більшість окупованих територій Харківщини, в окупації залишається приблизно 6% регіону. Зокрема, армія РФ утримує частину Куп'янська і Борової. 

Як писав KHARKIV Today, співробітники компанії "Харківгаз" відновили зруйнований російськими окупантами газопровід у звільненому селі Червоний Яр (Балаклійська громада) та повернули людям газ. Ще у двох селах Балаклійської громади відновлюють газопостачання.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.