Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На окуповану Харківщину привезли заступника голови адміністрації Путіна

Фото: соцсети
Загарбану частину Харківщини відвідав перший заступник голови адміністрації президента РФ Сергій Кирієнко.

Російські посіпаки натякнули на видачу російських паспортів на захоплених територіях Харківщини найближчим часом. 

Перший заступник голови адміністрації президента Сергій Кирієнко побував у Куп'янську та інших населених пунктах окупованої Харківської області. Про це повідомили російські пропагандисти та додали відповідне фото, де Кирієнко стоїть за "Центром допомоги Єдиної Росії", на який, судячи з кадру, перетворили супермаркет. 

"Це послідовний сигнал про те, що черговий регіон поруч із донбаськими республіками, Херсонською областю та Запоріжжям потрапляє до орбіти управління внутрішньої політики. Це означає лише те, що до звільнених територій ми ставимося як до частини своєї країни і частини своєї держави. З усіма витікаючими. Не здивуюсь, що найближчим часом там почнуть видавати російські паспорти. Принаймні так сталося у Херсоні та Запоріжжі — після візиту Кирієнка. Крок необхідний і безумовно правильний — адже найбільше люди страждають від невизначеності", — поінформували посіпаки окупантів.

Вже вкотре окупанти "вихваляються" своєю діяльністю у Запоріжжі, хоча місто підконтрольне Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Добкін, який усе життя "топив" за Росію, хоче, щоб його вважали націоналістом

Також стало відомо, що "військово-цивільна адміністрація Харківської області" напередодні приїзда Кирієнка визначила тимчасові адміністративні кордони" окупованих територій. Вони "нарізали" чотири райони і утворили їхні центри. 

"З метою формування єдиної централізованої системи державного управління політичними, соціально-економічними та гуманітарними процесами голова військової цивільної адміністрації затвердив створення адміністрацій, що входять до структури виконавчих органів на території чотирьох районів Харківської області: Вовчанського (адміністративний центр у місті Вовчанськ), Ізюмського (адміністративний центр у місті Ізюм), Куп'янського (адміністративний центр у місті Куп'янськ), Харківського (адміністративний центр у селищі Козача Лопань). Адміністративно-територіальні кордони кожного району, за винятком Вовчанського, визначено у межах частини території кожного району Харківської області, яка під контролем сил спеціальної військової операції Російської федерації. Адміністративно-територіальні кордони Вовчанського району визначені в рамках частини території Чугуївського району Харківської області, що також знаходиться під контролем сил спеціальної військової операції РФ", — написав депутат "народної ради ЛНР" Юрій Юров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колишній депутат Харківської міськради перейшов на бік окупантів

Нагадаємо, у середині червня на окуповані території Харківщини приїздили депутати Держдуми від "Єдиної Росії". Вони повідомляли про відкриття центру партії у Купʼянську, де обіцяли видавати "гуманітарну допомогу". 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.