Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На окуповані території Харківщини приїздили депутати Держдуми Росії

Скрін: ХАЦ
Депутати провели нараду з "головою тимчасової цивільної адміністрації Харківської області" Віталієм Ганчевим.

Через три місяці після окупації у Куп'янську відкрили центр "Єдиної Росії", де обіцяють видавати гуманітарну допомогу. 

Делегація депутатів Держдуми Росії приїхала на окуповані території Харківської області переводити школи на свої освітні програми. Про це повідомив Харківський антикорупційний центр

"У пропагандистських пабліках країни-окупанта повідомляється, що керівник центрального виконкому "Єдиної Росії" Олександр Сідякін та депутати Держдуми від партії Артем Бічаєв та Артем Туров, взяли участь у нараді з "головою" окупантської "тимчасової цивільної адміністрації Харківської області" Віталієм Ганчевим. Окупанти вказують, що обговорювались питання гуманітарного забезпечення території Харківської області, а також взаємодія молодіжних організацій та ініціатив Харківської області та Російської Федерації", — розповіли вони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головним зрадникам Харківської області повідомили про підозру

За даними антикорупційників, обговорювалась також організація виїзду спеціалістів країни-окупанта на захоплені території Харківської області для консультацій та допомоги лікарям. Загарбники сподіваються, що на окупованих територіях школи перейдуть на російські освітні програми, а вчителі з цих шкіл пройдуть перепідготовку в Росії.

"Разом з Ганчевим та депутатами Держдуми Росії за столом сидів Олександр Слісаренко та ще одна особа. І Слісаренко, і ця особа 3 червня брали участь у засіданні колаборантів у Куп’янську. Саме на цьому засіданні зрадники і створили окупантську "тимчасову цивільну адміністрацію Харківської області", — поінформували в ХАЦ. 

Антикорупційники відзначили, зрадник Ганчев намагається встановити російські "правила життя" на окупованих територіях Харківської області, вигадуючи фейкові "укази" щодо статусу української та російської мови, щодо "нового прапора та герба Харківської області" та затвердження курсу гривні до рубля. Звісно, ці "укази" є абсолютно нікчемними та нелегітимними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гауляйтер Ізюма розпорядився перейти на російську мову

Пізніше у місцевих пабліках Купʼянська опублікували відео, де гауляйтер та депутат Держдуми повідомляли про відкриття центру "Єдиної Росії", де обіцяють видавати гуманітарну допомогу. 

"Я вважаю, що це дуже визначний день, у місті Купʼянськ відкривається центр, завдяки партії "Єдина Росія". Вважаю, що усі харківʼяни — від себе особисто я також представляю тут голос кожного купʼянчанина і харківʼянина, який живе на цій території —  потребують допомоги кожен день. Це як раз ті самі люди, які цю допомогу сюди і будуть кожен день везти", — розповів Віталій Ганчев. 

Депутат Держдуми Артем Туров зазначив, що аналогічні центри вже працюють в інших окупованих містах, також він назвав Запоріжжя, хоча місто підконтрольне Україні. 

"Тут відкриває роботу центр "Єдиної Росії", який вже працює і в Донецьку, і в Луганську, і в Херсоні, і в Запоріжжі. Він працюватиме кожен день на постійній основі. Комплекти будут видаватися на декілька тижнів, вони фіксуються в електронній базі. Коли людина буде отримувати комплект, їй скажуть, якого числа вона наступного разу може звернутися за тим чи тим набором гуманітарної допомоги", — поінформував депутат Держдуми.   

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.