Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський олігарх повідомив, коли збирається повертатися в Україну

Фото: скрин.
Павло Фукс виїхав із України у перші дні повномасштабної війни і "виховує" там дорослих дітей.

Найближчий друг Геннадія Кернеса, олігарх Павло Фукс, планує повернутися в Україну одразу після закінчення війни.

Про це він повідомив журналісту "Української правди" Михайлові Ткачу у Лондоні. Фукс виїхав з України 26 лютого 2022 року і до сих пір не повертався. 

"Звісно, збираюся повертатися. Після закінчення війни... Відкриється вікно можливостей для бізнесу", - сказав Фукс.

За його словами, він має у Британії посвідку на проживання з 2017 року. Але бізнесом тут не займається, адже нічим. В Україні, як йому видається, зможе повернутися, зокрема, до будівельного бізнесу. У Лондоні він не зустрічався ані з українськими бізнесменами, ані з чиновниками. Не бачився начебто і з іншим харківським олігархом, Олександром Ярославським. У Лондоні, запевняє Фукс, він займається виключно вихованням дітей.

Як писав KHARKIV Today, у вівторок 16 травня в СБУ повідомили про оголошення підозри Павлу Фуксу, а також двом топменеджерам його холдингу. Їх підозрюють у масштабних фінансових махінаціях. За даними слідства, компанії Павла Фукса скуповували за безцінь у збанкрутілих банків кредитні зобов'язання підприємств і втручалися у їхню роботу. З 2018 року Фукс незаконно заволодів активами українських компаній на більше ніж 100 мільярдів гривень, повідомляє СБУ.

Улітку 2021 року Рада національної оборони та безпеки України ухвалила рішення про введення санкцій щодо Павла Фукса. Це було пов'язано з діяльністю компанії "Голден Деррік". 

Павло Фукс назвав заяву Служби безпеки України про оголошення йому підозри у масштабних фінансових махінаціях безпідставною.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.