Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Чиновник відповідатиме за регулювання тарифів у Харківській області

Антон Козлоков виграв конкурс.

Заступник директора департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації та депутат Солоницівської сільради Антон Козлоков очолить відділ НКРЕКП у регіоні.

Антон Козлоков подав декларацію кандидата на посаду начальника відділу Нацкомісії, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у Харківській області. Він зазначив, що подав документ як переможець конкурсу. Відповідна декларація Антона Козлокова за 2021 рік опублікована  29 січня у Єдиному реєстрі декларацій.

Згідно з документом, чиновник має квартиру площею 64,5 кв. м. у Солоницівці (колишній Дергачівський, укрупнений Харківський район) та Mazda 3 2015 року випуску. У дружини Антона Козлокова є частина квартири площею 69,5 кв. м. у Харкові, житловий будинок з господарськими спорудами та спорудами площею 66,8 кв. м. та 25 соток землі у селі В'язове (Солоницівська громада). 

Минулого року чиновник заробив у Харківській облдержадміністрації майже 281 000 гривень, його дружина отримала як підприємець 4 355 000 гривень. Антон Козлоков зберігає готівкою 41 000 доларів, на його банківському рахунку трохи більше 900 гривень, ще має кредитний ліміт — 130 000 гривень. У дружини чиновника — 48 000 доларів готівкою та більше 28 000 на банківському рахунку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найдорожче тепло в Україні. Жителям Змієва принесли платіжки

Раніше начальником відділу НКРЕКП у Харківській області був Василь Без'язичний. Влітку він подавав декларацію перед звільненням із посади.

Нагадаємо, у квітні 2020 року  Антон Козлоков став директором департаменту економіки та міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації. У лютому 2021 року цю посаду обійняв Петро Лашин, а Антон Козлоков став заступником директора департаменту економіки та міжнародних відносин.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.