Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Харківобленерго" оштрафували на 85 тисяч гривень

На "Харківобленерго" поскаржилися споживачі.

Під час позапланової перевірки регулятор (НКРЕКП) встановив, що компанія порушила ліцензійні умови щодо розподілу електроенергії.

17 листопада на засіданні Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ухвалила рішення оштрафувати компанію "Харківобленерго" на 85 тисяч гривень. Про це повідомили на сайті НКРЕКП.

"НКРЕКП винесла рішення застосувати до АТ "Харківобленерго" штраф у розмірі 85 тисяч гривень за порушення ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії", — пояснили на сайті регулятора.

Зокрема, перевірка встановила, що "Харківобленерго":

 • порушило терміни надання послуг із приєднання електроустановок споживачів до електромереж;
 • порушило строки розгляду проєктно-кошторисної документації та техніко-економічного обґрунтування;
 • не дотримувалося термінів подання до НКРЕКП документів та інформації, необхідних для виконання регулятором своїх повноважень та функцій;
 • безпідставно відмовляло замовникам у погодженні проєктної документації внутрішнього електропостачання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: По співробітниках "Харківобленерго" відкрили стрілянину

Наголошується, що "Харківобленерго" має тепер надати споживачеві послугу з приєднання електроустановок до електричних мереж з оформленням акта приймання-передачі та привести свою діяльність у відповідність до вимог законодавства. Про здійснені заходи "Харківобленерго" зобов'язується проінформувати НКРЕКП.

  Як писав KHARKIV Today, "Харківгаз" оштрафували на 175 мільйонів гривень. 10 березня Східний апеляційний господарський суд частково задовольнив позов публічного акціонерного товариства "Нафтогаз України" та вирішив стягнути з акціонерного товариства "Харківгаз" борг за спожитий газ у розмірі 165 559 259 гривень.

  Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.