Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області до кінця року добудують фізкультурно-оздоровчий комплекс

Фото: пресс-служба ХОГА
Тут буде два спортивні зали, тренажерний зал, душові та роздягальні.

За два тижні будівельники планують завершити утеплення купола.

У Чугуєві закінчується будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу. Робітники утеплюють купол і розпочали роботу з благоустрою, незабаром укладатимуть асфальт.

"Наразі вже готують до пуску теплову систему, щоб забезпечити приміщення теплом під час проведення оздоблювальних робіт", — розповів заступник Чугуївського міського голови Костянтин Бармін.

За два тижні будівельники планують завершити утеплення бані та накрити його дахом. Утеплення роблять мінеральною ватою завтовшки 250 мм, а потім закриють усе профільним листом. Після цього перейдуть до внутрішніх робіт.

"Плануємо до кінця року все закінчити: оздоблення, тепло, світло, воду, благоустрій ділянки. Зараз  закінчуємо перегородки, санвузли, душові кабінки, роздягальні, склади для інвентарю. А вже з наступного тижня займатимемося шпаклівкою, штукатуркою, плиткою, електрикою", — сказав виконроб Олександр Нестеренко.

Будівництво комплексу ведеться у рамках програми "Велике будівництво". Роботи розпочали у травні цього року. У спортивно-оздоровчому комплексі на першому поверсі буде великий спортзал для занять міні-футболом, волейболом, баскетболом, тенісом та бадмінтоном та тренажерний зал, а також дві роздягальні з душовими та кімната медсестри. На другому поверсі буде менший зал для дитячих секцій чи боксу.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.