Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Зниклу 6-річну дівчинку в Харківській області знайшли мертвою

6-річна Мілена Шевельова пропала ввечері 26 квітня. Через добу її знайшли мертвою, попередня причина смерті — переохолодження.

6-річна Мілена Шевельова пропала ввечері 26 квітня. Через добу її знайшли мертвою, попередня причина смерті — переохолодження.

Інформацію про смерть дівчинки, яка зникла в селі Соснівка Золочівського району, підтвердили у відділі комунікації Нацполіціі в Харківській області.

За даними поліції, тіло дівчинки виявили на краю поля в восьми кілометрах від села Соснівка. За попередньою інформацією, Мілена Шевельова померла від переохолодження.

Вчора ввечері 6-річна Мілена Шевельова пішла гуляти з двоюрідним братом по селу, куди приїхала в гості до бабусі. Однак додому дівчинка так і не повернулася. Двоюрідний брат їхав на велосипеді, а Мілена бігла за ним. Приїхав хлопчик без сестри. Батьки думали, що вона заблукала в лісі.

Дівчинку шукали 500 осіб — волонтери, поліцейські, нацгвардійці, вони прочісували село Соснівку і сусідні села, шукали в лісі, але ніяких слідів Мілени не було. Також у пошуку дитини були задіяні  водолази і авіація. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.