Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

31 березня, 2020 - 15:10

В Україні знайшли 61 місце для обсервації туристів, які повернулись із-за кордону

В обсервації люди, які прибули із-за кордону, будуть проводити 5-6 днів, після чого їм будуть робити ПЛР-тест на коронавірус. Якщо він покаже негативний результат, їх відправлять додому на самоізоляцію.

Українці, які прибувають із-за кордону, декілька днів проведуть в обсервації. З цією метою вже підготовлено 61 об'єкт — санаторії та готелі.

Про це повідомили в Офісі президента. За словами Володимира Зеленського, умови в обсервації повинні бути максимально комфортними для людей.

"Всі пункти повинні бути перевірені, там повинні бути необхідні умови для ізоляції і обов'язково — для комфортного проживання", — підкреслив глава держави.

За словами секретаря Координаційної ради з протидії поширенню COVID-19 Кирила Тимошенка, в готелі і санаторії вже надійшли окуляри, костюми і маски, які захистять приїжджих.

На п'ятий-шостий день після вильоту з іншої країни українським громадянам, які прибули на обсервацію, будуть робити ПЛР-тести. Якщо вони покажуть негативний результат, то їх відправлять додому на самоізоляцію.

"Нам ніколи чекати, медики вже працюють на передовій, і оплата їх праці повинна бути відповідною вже зараз, а не через тиждень або через місяць", — зазначив Володимир Зеленський.

Список об'єктів, в які будуть заселяти на обсервацію, не оголошують.

Нагадаємо, 30 березня до Харкова повернулася група туристів із Балі. Після приземлення в Борисполі вони поїхали в готель, відведений для прийому туристів. На той момент вибору не було. Але, не дочекавшись заселення, туристи поїхали до Харкова на самоізоляцію, підписавши відмову від обсервації.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.