Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області визначили місця обсервації для приїжджаючих з країн з "Дельтою"

Рішення прийняла регіональна комісія з техногенно-екологічної безпеки.

Тих, хто приїхав з країн зі штамом коронавірусу "Дельта", відправлять на обсервацію в селище Високий або місто Харків.

У Харківській області визначили місця обсервації (ізоляції) для громадян, які перетнули державний кордон України на території Харківської області, і прибули з Індії, Великобританії, Північної Ірландії, Росії та Португалії або пробули там не менше семи днів протягом останніх 14 днів і не мають негативного експрес-тесту на антиген коронавірусу, який проводиться у пунктах пропуску.

Це стало відомо з відповідного протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Харківській області від 1 липня, який опублікований на сайті Харківської обласної державної адміністрації.

Комісія визначила наступні місця обсервації:

  • селище Високий, вулиця Футбольна, 2 (навчально-тренувальна база);
  • місто Харків, проспект Академіка Курчатова, 29 (державна установа "Спеціалізована медико-санітарна частина №13" Міністерства охорони здоров'я).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через "Дельту" на Гоптівці почнуть тестувати на коронавірус

Як зазначено у протоколі, департаменту охорони здоров'я Харківської ОДА доручили організувати щоденне чергування бригад екстреної медичної допомоги біля пунктів пропуску через державний кордон для транспортування хворих до лікувальних установ.

Крім того, жителів, які відправляються на обсервацію, будуть супроводжувати медики, поліцейські і патрульні. Також патрульні супроводжуватимуть транспорт до лікарень, якщо це знадобиться. Біля пунктів пропуску щодня чергуватиме транспорт для транспортування на обсервацію, а також відповідальний заступник голови Харківської районної державної адміністрації. До пунктів підвезуть питну воду.

Рятувальники розгорнуть біля пунктів пропуску через державний кордон у Харківській області два намети для тимчасового перебування людей. Компенсувати витрати на обсервацію запропонували органам місцевого самоврядування.

Як писав KHARKIV Today, з 2 липня мандрівники, які прибувають до України з території Росії, повинні в обов'язковому порядку пройти експрес-тест. Тестування проводять на лінії паспортного контролю до перевірки документів українськими прикордонниками. На сьогодні кордон перетнули 600 чоловік, позитивних тестів на коронавірус не було, частина встановила додаток "Дій вдома". Тести — платні, дослідження проводить приватна лабораторія.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.