Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

09 лютого, 2021 - 21:31

В Офісі президента розповіли, коли відбудуться вибори мера Харкова

Згідно із законом вибори нового міського голови можуть бути призначені на останню неділю березня або останню неділю жовтня.

Заступник голови Офісу президента повідомив, що через "чехарду з документами" вибори слід очікувати восени.

Позачергові вибори Харківського міського голови відбудуться восени 2021 року. Про це з посиланням на заступника голови Офісу президента Кирила Тимошенка повідомляє НВ.

Він поскаржився на "чехарду з документами", через яку в кінці січня Верховна Рада не змогла отримати свідоцтво про смерть міського голови Геннадія Кернеса і призначити вибори на найближчий час.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Це змова і шахрайство ": Добкін обіцяє назвати винних у затягуванні виборів у Харкові після перемоги

"Я думаю, через те, що там була якась чехарда з документами, вони не зайшли до Верховної Ради (станом на 25 січня парламент отримав лише частину документів, — ред.), вибори слід очікувати вже восени, адже терміни пройшли. Тому ці вибори відповідно до законодавства будуть восени", — зазначив заступник керівника ОП Тимошенко.

Згідно із законодавством, вибори міського голови Харкова можуть бути призначені тільки на останню неділю березня або на останню неділю жовтня.

Раніше KHARKIV Today писав, що профільний комітет Верховної Ради розглядав питання про призначення виборів мера Харкова 27 січня. Однак дійшов висновку, що не може передати розгляд питання Верховній Раді, оскільки не отримав копії документів — свідоцтва про смерть мера Геннадія Кернеса або рішення Харківської міськради про визнання мера померлим. Нардепи написали до міськради звернення з проханням припинити повноваження Геннадія Кернеса, який помер більше місяця тому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський показав фірмовий жест Кернеса

На найближчій сесії Харківської міської ради, яка запланована на 24 лютого, депутати проголосують за дострокове припинення повноважень п'ятого мера Харкова Геннадія Кернеса. Також депутати хочуть вирішити ще одне питання, пов'язане з ім'ям Кернеса — планується затвердження нової редакції положення про звання "Почесний громадянин міста Харкова".

Нагадаємо, 9 грудня на першій сесії міськради нового скликання Геннадія Кернеса заочно визнали  мером Харкова. 16 грудня Кернес помер.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.