Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Суд не задовольнив апеляцію Терехова до виборчкому

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.
Рішення ухвалив Другий апеляційний адміністративний суд.

Рішення Харківського окружного адмінсуду залишили чинним. Суд вирішив, що виборчком законно прийняв до уваги факти розбіжності у протоколах.

8 листопада Другий апеляційний адміністративний суд не задовольнив апеляцію Ігоря Терехова на рішення Харківського окружного адміністративного суду.

"Формальне порушення виборчого законодавства не повинно стати на заваді. Передбачено подання таких скарг не пізніше наступного дня після складання протоколів про результати виборів. Харківська міська територіальна виборча комісія забезпечує права всіх учасників, зокрема, офіційних спостерігачів.  Оскаржені факти не вплинули на результати виборів. "Суд першої інстанції дійшов обґрунтованих висновків. Апеляційну скаргу Ігоря Олександровича Терехова залишити без задоволення. Стягнути судовий збір у розмірі 1362 гривні. Рішення оскарженню не підлягає", — зачитала рішення суддя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опубліковано постанову про визнання Ігоря Терехова мером Харкова

Як писав KHARKIV Today, Ігор Терехов подав до Харківського окружного адміністративного суду позов до Харківської міської територіальної виборчої комісії, де просив визнати протиправною постанову міськвиборчкому, прийняту за скаргами "ОПОРИ". Терехов вважає, що міськвиборчком не мав розглядати скарги громадянської мережі "ОПОРА" про перерахунок голосів, оскільки їх подали після того, як оголосили результати виборів.

6 листопада Харківський окружний адміністративний суд залишив без задоволення позов Ігоря Терехова до Харківської міської виборчої комісії.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.