Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Зеленський звільнив відповідального за регіони заступника голови ОП

Фото: ХОВА.
Кирило Тимошенко написав заяву за власним бажанням.

Президент України підписав наказ про звільнення Кирила Тимошенка з Офісу президента.

Напередодні 23 січня Тимошенко написав заяву про звільнення за власним бажанням. За інформацєю "УП", замість Тимошенка на посаду планують призначити голову військової адміністрації Київської області Олексія Кулебу. Крім того, у відставку найближчим часом підуть глави ВЦА Сумської, Дніпропетровської, Запорізької і Херсонської областей.

Чутки про звільнення Тимошенка ходили з початку січня. Останньою краплею міг стати новий Porsche Taycan 2021 року, за кермом якого Тимошенка помітили влітку. Орієнтовна вартість автівки 100 000 доларів. Окрім того, Журналісти BIHUS.info повідомляли, що заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко їздить на позашляховику "Chevrolet Tahoe", який компанія "General Motors" передала Україні для вивезення громадян із зони бойових дій і гуманітарних місій. Тимошенко це не заперечував, але пояснював, що їздить на ньому в деокуповані райони, а машина перебуває на балансі Державного управління справами. 

Також його критикували через політику у регіонах. Зокрема, заступник Андрія Єрмака займався регіональною політикою, що сприймалося як самопіар. Саме Тимошенко повідомляв щоденно про кількість загиблих у регіонах у своєму Телеграм-каналі. 

Тимошенко також був публічним куратором програми "Велике будівництво".

Під час повномасштабної війни він кілька разів приїздив до Харкова, був на Північній Салтівці.

"Відвідали Харків. Північна Салтівка — район, де мешкали 300 тисяч харків’ян. Кілька великих вулиць просто зруйновані вщент. Будинки там не підлягають відновленню. Іншого виходу як будувати нові немає. Це буде житло для харків’ян, які втратили свої домівки через російську агресію", — йдеться у повідомленні. Місцева влада розробляє документацію, щоб почати будівництво. Для цього потрібен дозвіл військових. Паралельно з новим будівництвом будемо зносити знищені будівлі. Потрібно будувати школи, дитячі садочки, лікарні. Все для того, аби жителі Північної Салтівки отримали необхідні послуги та комфорт", — говорив тимошенко у травні 2022-го.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.