Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У річницю Революції гідності харків'яни вийдуть до пам'ятника Шевченку

Охочих приєднатися просять дотримуватися карантину і бути в масці.

У суботу буде сьома річниця Революції гідності.

21 листопада харків'ян запрошують прийти до пам'ятника Тарасу Шевченку. Про це повідомив координатор харківського євромайдану Володимир Чистілін.

"Думаю, що в умовах наступу реваншистських сил патріотичне співтовариство Харкова, незважаючи на складну епідеміологічну ситуацію, все ж має вийти в День Гідності та Свободи на Майдан. Варто об'єднуватися, мінімум партійних прапорів, більше національних. Звичайно, в масках і з дотриманням всіх вимог карантину, але треба виходити", — написав він у Facebook.

Збір біля пам'ятника Кобзарю о 18:00.

Як писав KHARKIV Today, Євромайдан в Харкові розпочався 19 листопада 2013 року — раніше, ніж в Києві, і вважається одним з найбільших за кількістю учасників. Тоді харків'яни вийшли на площу Свободи на мітинг на підтримку Асоціації з ЄС.

Через три дні — 22 листопада 2013 року відбувся перший мітинг євромайдану. Через добу міська влада огородили площу Свободи сіткою під приводом підготовки до Нового року.

Під час розстрілів на Євромайдані 20 лютого 2014 року в Києві загинули троє харків'ян: Владислав Зубенко, Євген Котляр і Юрій Паращук. Посмертно їм всім присвоїли звання "Герой України".

З 2014 року указом президента Петра Порошенка 21 листопада оголошено Днем Гідності та Свободи.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.