Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківській податковій проходять обшуки

За версією слідства, через службову недбалість податківців бюджет міг недоотримати 8 141 000 гривень.

У ДБР вважають, що харківські податківці не стягнули з реалізатора корейських товарів 8 мільйонів гривень штрафу.

Двом головним державним ревізорам-інспекторам одного з управлінь Державної податкової служби в Харківській області повідомили про підозру у службовій недбалості (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України). Як повідомили в ДБР, співробітники податкової служби не стягнули штраф з фірми, яка продає товари з Кореї.

Слідство встановило, що в 2018 році інспектори проводили виїзну перевірку реалізатора корейських товарів в Україні, який недобросовісно платив податки. За результатами перевірки податківці повинні були внести дані про порушення у відповідні акти, однак цього не зробили.

"Через недбале ставлення до своїх службових обов'язків податківці упустили факти порушення податкового законодавства в діяльності платника податків і не відобразили їх у відповідному акті перевірки", — повідомляє ДБР.

В результаті бюджет недоотримав 8 141 000 гривень.

Зараз слідчі ДБР проводять два санкціоновані обшуки в приміщеннях територіального органу Державної податкової служби.

Якщо вина підозрюваних буде доведена, їм загрожує позбавлення волі на термін від 2 до 5 років та позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з штрафом від 4 250 до 12 750 гривень.

Раніше KHARKIV Today писав, що після обшуків в Харківській міськраді знайшли ще одного підозрюваного в привласненні 800 тисяч гривень. Слідчі  встановили організатора групи. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.