Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Дергачах добудували фізкультурний комплекс

Физкультурно-оздоровительный комплекс в Дергачах. Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Об'єкт будували більше двох років.

Одночасно у фізкультурно-оздоровчому комплексі можуть тренуватися 80 осіб. Тут є зал для міні-футболу, баскетболу та волейболу, тренажерний зал і фітнес-центр.

17 грудня на об'єкт "Великого будівництва" в Дергачах приїхали міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов і голова Харківської ОДА Айна Тимчук. Будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу завершили. Про це повідомили на сайті ХОДА.

Загальна кошторисна вартість скоригованого проєкту склала майже 29 мільйонів гривень, більша частина грошей була з Державного фонду регіонального розвитку. У комплексі можуть займатися також люди з інвалідністю.

ФОК ще не відкрили. За офіційною інформацією, відвідувати його зможуть в кінці грудня.

Займатися спортом в новому фізкультурно-оздоровчому комплексі зможуть всі бажаючі. Одночасно тут є можливість для занять 80 чоловік, протягом дня його зможуть відвідувати 400 чоловік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виглядають об'єкти "Великого будівництва" в Харківській області для дітей

На першому поверсі — багатофункціональний зал для ігрових видів спорту: міні-футболу, баскетболу та волейболу, тренажерний зал і фітнес-центр. У фізкультурно-оздоровчому комплексі є роздягальні з душовими кабінами, кабінет надання медичної допомоги та тренерська кімната.

Нагадаємо, фізкультурно-оздоровчий комплекс почали будувати в Дергачах восени 2018 року.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.