Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

22 січня, 2021 - 15:51

Сусіди заявили про побиття пенсіонерів в харківському пансіонаті для літніх людей

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Жителі будинків поруч з пансіонатом "Золотий час" бачили синці у пенсіонерів і викликали поліцію.

Сусіди кажуть, що мешканці пансіонату для літніх людей писали записки з проханням зателефонувати родичам і повідомити, що їх б'ють.

У пансіонаті для літніх людей "Золотий час" підопічних били. Поліцію неодноразово викликали, однак вона не реагувала. Про це повідомили в "ТСН" з посиланням на сусідів пансіонату.

"Я збирала і шприци, і голки, і сміття, і записки, де люди просили зателефонувати родичам, що "нас тут б'ють", — сказала одна з сусідів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чотирьох постраждалих під час пожежі в пансіонаті для літніх людей залишили в харківському хоспісі

Як доказ побиття — синці. Місцеві жителі стверджують, що на місці були і поліцейські, і лікарі, однак розслідувати порушення не стали.

"Мені назустріч йшла бабуся, старше 85 років. В одній нічній сорочці ситцевій без рукавів, взута в шльопанці. У неї був синець під оком. Приїжджала "швидка", поліція. Чому ж таки не склала протокол, не призначила розслідування? Можливо б цієї трагедії і не було б", — заявила місцева жителька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після трагедії в Харкові перевірять понад 100 пансіонатів і хостелів

Як писав KHARKIV Today, 21 січня в приватному пансіонаті "Золотий час" сталася пожежа. Вогонь загасили через годину. У будівлі виявили 15 загиблих, п'ятеро осіб постраждали. На вікнах будинку були решітки, люди задихнулись чадним газом.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.