Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

19 березня, 2021 - 13:30

Тіло останньої загиблої в харківському пансіонаті для літніх людей іденфтифікували

У жінки не було родичів.

У Харкові під час пожежі в приватному пансіонатіу для літніх людей "Золотий час" загинули 15 людей. Тіло однієї з загиблих тривалий час не могли ідентифікувати, оскільки у неї не було родичів.

Людину, яка опікувалася літньою жінкою, знайшли в Харкові. Про це повідомив прокурор Асхат Саліхов, передає "Суспільне". 

"На час проведення досудового розслідування не було можливості встановити рідних і близьких. Вони відсутні. Була знайдена людина, яка опікувалася нею", — пояснив прокурор.

За його словами, остаточну причину пожежі ще не з'ясували. Попередньо повідомлялося про навантаження на електромережі через роботу обігрівачів (в будинку був відключений газ).

"В даний час досудове розслідування триває. Проводяться відповідні експертизи, зокрема комісійні, за результатами яких буде встановлена ​​справжня причина цієї пожежі. Зараз попередні версії", — розповів Саліхов.

Відзначимо, в справі — четверо підозрюваних. 19 березня суд знову розглядатиме їм запобіжний захід. Зараз підозрювані знаходяться в СІЗО. 

Нагадаємо, 21 січня на Холодній горі загорівся приватний пансіонат для літніх людей "Золотий час". Під час пожежі загинули 15 чоловік, ще п'ятеро постраждали. Через чотири дні один постраждалий помер. 

Як писав KHARKIV Today, 23 лютого ідентифікували тіла 14 загиблих на пожежі, родичам видали довідки про смерть і дозвіл на поховання. Залишалося неідентифікованим тіло однієї загиблої.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.